Iets betekenen in mijn omgeving Ik ben lid...

. . . omdat ik iets wil betekenen in de buurt

Ledenvereniging Thebe Extra biedt mij echt meerwaarde. Ik doe graag en actief iets voor mensen in mijn omgeving. De ledenvereniging helpt mij met kennis, een waardevol netwerk en een financieel steuntje in de rug.

“Ik zet me graag in om de maatschappij een beetje mooier te maken. Iets kleins voor mij kan al zoveel betekenen voor een ander. Zo drink ik regelmatig koffie drinken met mijn alleenstaande buurvrouw, zodat ze zich minder eenzaam voelt. Ik ben een verbinder en mijn motto is ‘Kansen moet je zelf maken en pakken’.

Vaak denk ik groter dan dat kopje koffie. Laatst klopte ik aan bij Ledenvereniging Thebe Extra met mijn idee om een ontmoetingsplek voor ouderen in mijn buurt te maken. Ik heb veel gehad aan de voorbeelden van initiatieven van anderen. Via Thebe Extra ben ik ook in contact gekomen met de juiste personen. Nu ligt er een concreet plan en krijg ik een financiële bijdrage van Thebe Extra. Ik ben blij dat ik lid ben van een coöperatie die voor hetzelfde staat als ik.”

Waar kunnen we je bij helpen?

Onze cursussen, workshops, diensten en kortingen maken het leven zo comfortabel mogelijk en geven een steuntje in de rug als dat nodig is. Ook zijn we er voor jou met advies en informatie.

Ik wil graag...

Veelgestelde vragen lidmaatschap

Wat kost het lidmaatschap?

Kijk op thebe-extra.nl/lidmaatschap voor de kosten van de jaarlijkse contributie.

Wat betaal ik als ik halverwege het jaar lid wordt?

Het lidmaatschap loopt per kalenderjaar. Als je later in het jaar lid wordt, wordt de contributie naar rato verrekend.

Kunnen de andere gezinsleden ook gebruik maken van het lidmaatschap?

Het lidmaatschap is voor alle inwonende gezinsleden op hetzelfde adres.

Hoe kan ik het lidmaatschap aanvragen?

Via onze website meld je je eenvoudig aan als nieuw lid van Ledenvereniging Thebe Extra.

Lid worden

Je kunt ook telefonisch een aanmeldformulier aanvragen via 088 374 75 76.

Wat zijn de voordelen van het lidmaatschap?
  • Gratis advies van de ledenconsulenten
  • Korting op service aan huis
  • Collectieve verzekeringen van CZ en VGZ met korting op de aanvullende verzekeringen
  • Toegang tot de Thebe Extra Voordeelwinkel met exclusief aanbod alleen voor leden
  • Gratis drie maal per jaar het ledenmagazine ‘Leefstijl’ met interessante nieuwtjes en aanbiedingen
  • De digitale Leefstijl met podcasts en meer in je mailbox
  • Gratis woonadvies van deskundigen
  • Ledenavonden over actuele onderwerpen zoals dementie, financieel gezond, valpreventie en meer
  • Speciale ledenacties
  • Voordelige uitstapjes
  • Thebe Extra Academie met cursussen en workshops

Meer thema's

E-health

Veiligheid

Bijna 18

088 374 75 76