
Wanneer je last hebt van fysieke ongemakken of een gebrek hebt aan tijd en energie, kom je wellicht niet altijd toe aan het onderhoud aan je tuin. Dan is het fijn om terug te kunnen vallen op vakkundige tuinmannen die voor jou tuinklusjes opknappen… wanneer het jou uitkomt. Handig voor als je tuin winterklaar gemaakt moet worden of als het gazon dringend gemaaid moeten worden!
Of het nou gaat om het maaien van het gras, het wieden van onkruid of het snoeien van de heg… Via Ledenvereniging Thebe Extra kun je met een aantrekkelijke korting een beroep doen op de juiste tuinman. Ook voor het aanleggen van een compleet nieuwe tuin. Wij werken hiervoor samen met Hups.
UWAssistent heet nu Hups
Hups is de nieuwe naam van UWAssistent. Per 1 mei 2024 is UWAssistent van naam veranderd; de dienstverlening is verder ongewijzigd.
Hups biedt ook huishoudelijke zorg of klushulp met korting voor leden van Thebe Extra.
De voordelen voor leden van Thebe Extra:
Wat doet de tuinhulp?
Hups ondersteunt ouderen om zo actief en zorgeloos mogelijk zelfstandig thuis te wonen. Je kunt bij Hups terecht voor huishoudelijke hulp, tuinhulp, klushulp en begeleiding. Hups is landelijk actief en werkt met lokale contactpersonen.