
Wil je leren om doelen te stellen of te bereiken? Wil je je communicatieve vaardigheden verbeteren? Of zoek je manieren om gelukkiger en zelfverzekerder te worden? Met de NLP trainingen bij Kaber Groep werk je aan je persoonlijke ontwikkeling. Als lid krijg je 25% korting op de NLP dagtraining.
Bij NLP (Neuro Linguïstisch Programmeren) gaat het erom het onbewuste, bewust te maken. De NLP workshop zit vol met ‘oh zit dat zo’ momenten. Je leert gedragspatronen herkennen en veranderen en krijgt inzicht in het effect van lichaamstaal en gezichtsuitdrukkingen. Ook leer je je emoties te sturen en kritisch te zijn naar jezelf: wat bepaalt hoe je denkt in bepaalde situaties en wat je ergens van vindt. Ook leer je te kijken naar hoe je reageert op mensen. Kortom, je krijgt inzicht in ‘waarom je doet, wat je doet’ en leert dit sturen. Iets voor jou of iemand in je gezin?
Behalve een dagtraining is het ook mogelijk om deel te nemen aan de NLP-3-daagse waarop € 100,- ledenkorting geldt.
De prijs van de NLP Dagtraining voor Thebe Extra-leden is € 59,25 p.p. inclusief hand-out, lunch, koffie/thee én deelnamecertificaat (normale prijs is € 79 p.p.).
De prijs van de NLP 3-Daagse voor Thebe Extra-leden is € 595 p.p. (normale prijs € 695 p.p.).
Ook deze dagen zijn inclusief lunches, koffie/thee en deelname certificaat na afloop van de training.
Inschrijven met korting voor de NLP dagtraining of de NLP-4-daagse kan via deze link.
Per lidmaatschap kunnen maximaal 4 personen gebruik maken van de ledenkorting.
Kaber Groep B.V.
Sint Josephstraat 1A
5089 NK Haghorst