Zorg jij ook voor een vriend, je partner of een familielid? Kom dan op woensdag 25 november naar het gratis Mantelzorgfestival bij Avans Hogeschool in Breda. Doe mee aan een activiteit en volg een workshop. Maak er een inspirerende middag van!
Mantelzorger zijn is niet vanzelfsprekend en ook zeker niet makkelijk. Je staat dagelijks klaar voor iemand die je liefhebt. Daarom mag je ook een keer in het zonnetje gezet worden! BredaMantelzorg organiseert daarom een gezellige middag met leuke activiteiten en volop inspiratie speciaal voor mantelzorgers.
Het festival met gezelligheid en ontspanning
Laat je tijdens dit mooie festival inspireren door Jörgen Raymann, bekijk de film ‘Mama is een Portret’ of doe mee aan Pubquiz 4.0. Win leuke prijzen bij het Rad van Fortuin, swing tijdens de silent disco, ontdek de infomarkt en volg een workshop die bij jou past. Er is voor ieder wat wils! Bij binnenkomst ligt er een leuke gratis goodiebag voor je klaar.
Kies je activiteiten en/of workshop en meld je aan!
Bekijk het aanbod aan activiteiten en workshops en kies wat bij jou past! Je kunt meerdere activiteiten bezoeken, zoals Jörgen Raymann, de film “Mama is een Portret” en Pubquiz 4.0. Daarnaast kun je maximaal één workshop kiezen.
Let op: het aantal plaatsen is beperkt, dus wees er op tijd bij! Zorg er ook voor dat je workshop niet overlapt met een andere activiteit. Aanmelden voor het festival is verplicht, ook als je geen workshop of activiteit kiest.
Praktische informatie
Datum: woensdag 25 november 2026
Tijd: 15.00 tot 21.30 uur
Locatie: Avans Hogeschool
Adres: HSL-gebouw, OpenX, Hogeschoollaan 1, Breda
Kosten: gratis
Bekijk welke activiteiten en workshops er nog meer zijn en meld je gratis aan via: https://www.bredamantelzorg.nl/mantelzorgfestival-2026/
Dit festival wordt mede mogelijk gemaakt door Ledenvereniging Thebe Extra.