Ontmoetingsfestival | Thebe Extra
Nieuws | 04 juni 2026

Ontmoetings-
festival
in Etten-Leur

18 juni 2026 van 16.00-20.00 uur in Cultuurhuis De Nobelaer

Ontmoetingsfestival Etten-Leur

Op donderdag 18 juni organiseert de werkgroep Een tegen eenzaamheid een informatief festival waar ontmoeting en verbinding centraal staan. Van 16.00 tot 20.00 uur is iedereen welkom in Cultuurhuis De Nobelaer om te ontdekken wat er in Etten-Leur is op het gebied van ontmoeting, verbinding, welzijn en mentale gezondheid.

Verbinding en mentale gezondheid
Het Ontmoetingsfestival staat in het teken van het versterken van onderlinge verbindingen en het bespreekbaar maken van eenzaamheid. Bezoekers maken kennis met tal van lokale organisaties en initiatieven die zich inzetten voor ontmoeting, welzijn en ondersteuning in de gemeente. Er is in de huiskamer van De Nobelaer die middag/avond van alles te vinden. Van muziek tot creatieve initiatieven en van samen bewegen tot samen eten of een kopje koffie/thee drinken. Aanwezig zijn onder andere welzijnsorganisaties, jongerenorganisaties, ontmoetingsinitiatieven en leuke laagdrempelige activiteiten.

Inspirerende sessies door Morris Krijger
Een bijzonder onderdeel van het programma zijn de interactieve sessies van Morris Krijger. Morris (30) weet hoe het voelt om jezelf kwijt te raken in druk, verwachtingen en altijd maar doorgaan. Na een burn-outperiode van meerdere jaren gebruikt hij zijn ervaringen nu om mentale gezondheid bespreekbaar te maken. Met storytelling, humor en interactieve werkvormen zorgt hij voor een sessie vol herkenning, verbinding en eerlijke gesprekken.

Hij gaat op een oprechte en toegankelijke manier in op thema’s als prestatiedruk, altijd ‘aan’ staan en mentale gezondheid. Met name gericht op de jongere generaties, maar herkenbaar voor iedereen.

Bezoekers kunnen deelnemen aan twee sessies:
16.30 uur: Overleven in een wereld die altijd aan staat
18.30 uur: Waarom staat iedereen altijd aan?

Voor iedereen toegankelijk
Het Ontmoetingsfestival is vrij toegankelijk en aanmelden is niet nodig. Iedereen, zowel jong als oud, is welkom om inspiratie op te doen, nieuwe mensen te ontmoeten en te ontdekken welke mogelijkheden er zijn om mee te doen in Etten-Leur.

088 374 75 76