Luchtvaartmuseum Aviodrome | Thebe Extra
Aviodrome
Uitjes en extra's

Luchtvaart-
museum Aviodrome

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Kijk omhoog en ontdek meer bij luchtvaartmuseum Aviodrome! Luchtvaartmuseum Aviodrome is een wereld vol vliegtuigavontuur!

In de expositie ‘100 jaar luchtvaart in Nederland’ ontdek je alles over vliegen. Je ziet er het
eerste vliegtuig van de gebroeders Wright en Anthony Fokker, stapt aan boord van een Boeing
747, vliegt zelf de wereld over in een flightsimulator en je verlaat zelfs de aarde om als astronaut een kijkje te nemen in de ruimte. Of test je Spykerharde zenuwen tijdens de 4D-film Skymania.

Meer dan 100 vliegtuigen
In en rond de nieuwe expositie vind je meer dan 100 vliegtuigen. Allemaal bijzonder! Oude vliegtuigen, houten vliegtuigen, straaljagers en zelfs ruimtecapsules. Een aantal vliegtuigen kun je van binnen bewonderen. En vergeet je niet omhoog te kijken? Ook daar zie je vliegende legendes. Ben je echt nieuwsgierig? Ga dan mee met onze bevlogen gidsen tijdens een rondleiding.

Exposities
Van tijd tot tijd zijn er wisselende exposities over een thema bij luchtvaartmuseum Aviodrome.

Ledenvoordeel
Locatie

Er zijn wijzigingen in de ledenkorting op entreekaarten voor luchtvaartmuseum Aviodrome. Vanaf 1-1-2026 geldt er geen ledenkorting meer op entreekaarten die gekocht worden ter plaatse aan de kassa op vertoon van de ledenpas. De korting geldt voortaan alleen nog op de aanschaf van online tickets via de Thebe Extra Voordeelwinkel. Echter op dit moment kunnen helaas nog geen online tickets besteld worden omdat wij in afwachting zijn van nieuwe tarieven 2026. Excuses voor dit ongemak. Zodra er meer bekend is, komt dat op deze pagina te staan en in de Voordeelwinkel.

 

Luchtvaartmuseum Aviodrome
Pelikaanweg 50
5218 PG Lelystad Airport

088 374 75 76